MOJA PASJA… A PISANIE

Mam swoją wielką pasję i wiadomo, że jest nią bieganie.
Wiadomo też, że napisałem powieść przygodową z bieganiem w tle.
Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę, że nie jest wcale książka o mnie…

Nie? … No to o kim?

No właśnie, zapraszamy do przeczytania zapisu wywiadu ze mną jaki ukazał się w Panoramie Kłodzka. Odpowiadam tam co kilka ciekawych pytań. Skąd pomysł na książkę? Jak długo trwały prac nad nią? No i oczywiście na fundamentalne pytanie: “Ile jest Janusza w głównym bohaterze?”


Czym dla Pana jest ta książka?
Przede wszystkim debiutem literackim i spełnieniem marzeń z dzieciństwa. Tak naprawdę, to już w szkole podstawowej w mojej głowie zaświtało marzenie by kiedyś napisać książkę. Pojawiała się taka szansa, więc nie mogłem z niej zrezygnować. Ta książka jest też dla mnie czymś w rodzaju wyjścia na świat. Przy jej realizacji poznałem mnóstwo niesamowitych osób oraz „odgrzebałem” wiele kontaktów do osób które kiedyś znałem, a z którymi kontakt mi się urwał. Bez tej książki nie byłoby ani tych nowych znajomości, ani tych starych.

O czym opowiada „Z biegiem marzeń”?
„Z biegiem marzeń” to niesamowita powieść przygodowa ze sportem w tle. Główny bohater, którego nadwaga stała się zagrożeniem dla zdrowia, postanawia podjąć walkę o swoje marzenia. Wstaje wiec sprzed telewizora i zaczyna trenować. Najpierw powoli, nieśmiało i enigmatycznie, ale z każdym kolejnym treningiem sport….

Dalsza część jest dostępna na: http://klodzko.naszemiasto.pl/artykul/gosc-tygodnia-janusz-przytocki,4180452,1,art,t,id,n,tm.html

 

Zapraszam do lektury.