Skontaktuj się ze mną...

Potrzebujesz więcej informacji, motywacji? Chcesz się rozwijać, ale nie możesz się zdecydować? A możesz chcesz tylko porozmawiać?

Sprawdzimy jakie masz potrzeby i  określimy w jaki sposób mogę Ci pomóc, byś jutro był lepszy od siebie “z dzisiaj”.

TAK, chcę się skontaktować ...
Janusz Przytocki

COACHING to….

“LOT”, czyli poniedziałkowa powiastka z cyklu: “NASZE ZAŁOŻENIA”

“LOT”, czyli poniedziałkowa powiastka z cyklu: “NASZE ZAŁOŻENIA”

"LOT", czyli poniedziałkowa powiastka z cyklu: "NASZE ZAŁOŻENIA", Grupa myśliwych wynajęła mały samolot, aby zabrał ich na zalesione tereny, na polowanie. Dwa tygodnie później samolot przyleciał, aby zabrać ich z powrotem. Pilot rzucił okiem na upolowane zwierzęta i powiedział: - Mój samolot jest za mały. Nie damy radę zabrać całej zwierzyny. Możecie wziąć najwyżej po jednym dzikim bizonie na głowę.
JAK NAUCZYĆ SIĘ WSTAWAĆ WCZEŚNIE RANO?

JAK NAUCZYĆ SIĘ WSTAWAĆ WCZEŚNIE RANO?

WSTAJĄC WCZORAJ DO PRACY JANUSZ JESZCZE TEGO NIE WIEDZIAŁ… A Ty? Poranne wstawanie to pewnie problem dla wszystkich, ale dla mnie to totalna zmora. Jestem nocnym markiem i dla mnie „rano” zaczyna się tak koło 12:00 lub później, jak w popularnej piosence. No, ale czy można to zmienić? Czy jest choćby odrobina szansy by nauczyć się wstawać wcześniej?
DLACZEGO NIE UDAJE MI SIĘ WYTRWAĆ W POSTANOWIENIU?

DLACZEGO NIE UDAJE MI SIĘ WYTRWAĆ W POSTANOWIENIU?

DLACZEGO NIE UDAJE MI SIĘ WYTRWAĆ W POSTANOWIENIU? Czy noworoczne postanowienia są do kitu? Co roku składam sobie na nowy roku obietnicę, że zrobię to, zrobię tamto, przestanę robić jeszcze coś innego i że w ogóle to się zmienię... Dlaczego to nie działa, dlaczego ciągle zawodzę i z noworocznych postanowień wychodzą nici?

MARATON, MARATON I PO MARATONIE NOWOJORSKIM …

No, ale medal jest ... Satysfakcja jest... Mega przeżycia są... Złoty medal należy się organizatorom, za mistrzowskie zapięcie wszystkiego na ostatni guzik 🔘, kibicom, za super megatyczny doping, na totalnie całej trasie. Tak...dokładnie.. To były całe 42...