W dniu 21-10-2017 spotykamy się w Walimiu, na przeuroczym górskim półmaratonie. Przed i po biegu będzie istniała możliwość zakupu książki “Z biegiem marzeń”.

Wpadnij.

Będziemy mogli porozmawiać o książce, jej bohaterach i zawartych w niej przygodach. Zrobimy sobie razem zdjęcie, a jeżeli będziesz mieć jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiem lub wpiszę do książki indywidualną, imienną dedykację dla Ciebie.

Jeżeli masz ochotę spotkać się ze mną zapraszam do Walimia.


O Walimskim Półmaratonie Górskim.

Jak sama nazwa wskazuje ten wspaniały półmaraton rozgrywany jest w miejscowości Walim, która jest położona w najstarszej części Sudetów środkowych, w paśmie Gór Sowich.  Góry te swoim urokiem, a zarazem tajemnicami z czasów II wojny światowej przyciągają turystów z całej Polski. Więc dlaczego nie miałyby przyciągnąć tu biegaczy, którzy często łączą pasję biegania ze zwiedzaniem.

Co, gdzie, kiedy?
Bieg odbędzie się w sobotę, 21 październik 2017 r.,
o godzinie 11.00, w Walimiu
.
Start i meta biegu jest zlokalizowana w tym samym miejscu przy Centrum Sportu i Rekreacji w Walimiu.

Trasa

Trasa biegu została poprowadzona przez Park Krajobrazowy Gór Sowich i liczy 22 km z przewyższeniem +/- 1419m, najwyższy punkt to 972m.n.p.m w okolicy Małej Sowy przy wymarłym lesie. Trasa jest wymagająca, gdyż praktycznie do 13km wspinamy się do góry. Profil trasy jest bardzo zróżnicowany pod względem rzeźby terenu. Występują tu długie doliny wdzierające się w główny masyw wzdłuż górskich potoków. Krajobraz jest typowo górski. Ze zboczy roztaczają się panoramy na okoliczne miejscowości i oddalone pasma górskie.

 

Dowiedź sie wiecej o biegu ...

Jeżeli masz ochotę się ze mną zobaczyć, przyjedź na II Walimski Półmaraton Górski. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o biegu, poznać jego historię i trasę to odwiedź oficjalną stronę biegu lub zajrzyj na jego FunPage: Walimski Półmaraton Górski.

Zapraszam serdecznie na spotkanie.

Odwiedź stronę organizatora biegu ->