W dniach 20-23 lipca 2017 rozgrywana jest kolejna edycja Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich. Jestem z nim związany bardzo emocjonalnie, gdyż dwa lata temu brałem z powodzeniem udział w jednym z biegów rozgrywanych w ramach festiwalu. Po 19 godzinach walki wbiegłem na metę biegu Super Trail na 9 miejscu. To było coś. Nogi bolały, mięśnie odmawiały posłuszeństwa, a na pytanie “Czy zrobił byś to jeszcze raz?”, odpowiedziałem “Teraz lepiej mnie o to nie pytaj, zapytaj za jakiś czas” ;-). Jak widać znów biegnę, ale tym razem zwiększam kaliber i startuję w Biegu 7 szczytów, o długości 240km.

Chciałbym Was zaprosić do kibicowania mi i wspierania w tej trudnej, długiej i bezsennej wyprawie. Dlatego zorganizowałem wydarzenie 52 godziny, czyli Najdłuższe Biegowe Spotkanie Autorskie Świata. Wejdźcie, kliknijcie “Biorę udział” i zobaczcie jak wygląda od środka takie szaleńcze wyzwanie. Będę na bieżąco informował Was o postępach, wrzucał zdjęcia, Video, a jak siły pozwolą to też zrobimy jakiegoś live’a.

Oczywiście wszystkich chętnych zapraszam do Lądka Zdrój i wszystkich innych miejscowości, przez które prowadzi trasa biegu, m.in. Międzygórza, Długopola, Kudowy czy Barda 😉

W niedzielę 23-07 będę dostępny dla was cały dzień (o ile zdrowie pozwoli po biegu 😉

Wpadnij.

Będziemy mogli porozmawiać o książce, jej bohaterach i zawartych w niej przygodach. Zrobimy sobie razem zdjęcie, a jeżeli będziesz mieć jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiem lub wpiszę do książki indywidualną, imienną dedykację dla Ciebie.

Jeżeli masz ochotę spotkać się ze mną zapraszam do Lądka.


O DFBG.

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich to impreza dla biegaczy z całego świata. W tym roku szczególnie przyjdzie nam się spotkać ze wspaniałymi gośćmi.W ramach festiwalu rozgrywanych jest 7 różnych biegów, od 10km zaczynając przez dystanse 110 i 130km, na flagowym Biegu 7 Szczytów, o długości 240km kończąc.

Co, gdzie, kiedy?
Start Festiwalu: Czwartek 20 lipca 2017r.
o godzinie 18.00, w Lądku Zdrój start biegów B7S i Super Trail
.
Długość tras: 10km, 21km, 45km, 68km, 110km, 130km, 240km.

Koniec Festiwalu: Niedziela 23 lipca 2017r.

Dowiedź sie wiecej o biegu ...

Jeżeli masz ochotę się ze mną zobaczyć, przyjedź na Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o biegu, poznać jego historię i trasę to odwiedź oficjalną stronę biegu lub zajrzyj na jego FunPage: DFBG.

Zapraszam serdecznie na spotkanie.

Odwiedź stronę organizatora biegu ->