W dniu 12-08-2017 o godzinie 10:00 startuje kolejna edycja fantastycznego Półmaratonu Henrykowskiego. Jestem z nim związany praktycznie od początku. Był to mój pierwszy półmaraton i drugie zawody w życiu. Przed Henrykowem brałem udział tylko w Biegu Homolan w Kudowie Zdrój. Z resztą, to właśnie z Henrykowa mam jeden z najładniejszych medali w całej kolekcji (ale to oczywiście rzecz gustu). Przed i po biegu będzie istniała możliwość zakupu książki “Z biegiem marzeń”.

Wpadnij.

Będziemy mogli porozmawiać o książce, jej bohaterach i zawartych w niej przygodach. Zrobimy sobie razem zdjęcie, a jeżeli będziesz mieć jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiem lub wpiszę do książki indywidualną, imienną dedykację dla Ciebie.

Jeżeli masz ochotę spotkać się ze mną zapraszam do Henrykowa.


O Półmaratonie Henrykowskim.

Półmaraton Henrykowski to impreza dla biegaczy z całego świata. Jego trasa przebiega przez piękne zakątki gminy Ziębice oraz część gminy Przeworno. Tegoroczny bieg będzie już kolejną, VI edycją organizowaną przez Gminę Ziębice we współpracy z pomysłodawcą biegu – Arkadiuszem Trojanem.

Co, gdzie, kiedy?
Bieg odbędzie się w sobotę, 12 sierpnia 2017 r.,
o godzinie 10.00, w Henrykowie
.
Długość trasy wynosi 21,0975 km. Trasa posiada atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Trasa

Trasa Półmaratonu Henrykowskiego prowadzi drogami brukowo-asfaltowymi. Linia startu znajduje się w okolicach stacji PKP Henryków. Bieg odbywa się drogą asfaltową przez miejscowości: Raczyce, Witostowice, Dobroszów, Ostrężną, Nowinę, Bożnowice, Jasienicę i Skalice. Za miejscowością Skalice następuje powrót do Raczyc, a stąd – przez 600 m drogi brukowej – do stacji PKP Henryków. Meta znajduje się przy boisku sportowym LKS „Henrykowianka” w Henrykowie, do którego prowadzi droga asfaltowa.

 

Dowiedź sie wiecej o biegu ...

Jeżeli masz ochotę się ze mną zobaczyć, przyjedź na Półmaraton Henrykowski. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o biegu, poznać jego historię i trasę to odwiedź oficjalną stronę biegu lub zajrzyj na jego FunPage: Półmaraton Henrykowski i “Dyszka” na dokładkę.

Zapraszam serdecznie na spotkanie.

Odwiedź stronę organizatora biegu ->