W dniu 03-09-2017 spotykamy się  na 3 edycji Biegu Rolnika. Dyrektorem tego urokliwego biegu jest mój biegowy przyjaciel Grzegorz Gąszczyk, którego  poznałem w czasie pacemakerowania na Cracovia Maraton. Już nie mogę się doczekać klimatu tej niesamowitej imprezy. Przed i po biegu będzie istniała możliwość zakupu książki “Z biegiem marzeń”.

Będziesz?

Będziemy mogli porozmawiać o książce, jej bohaterach i zawartych w niej przygodach. Zrobimy sobie razem zdjęcie, a jeżeli będziesz mieć jakieś pytania, z chęcią na nie odpowiem lub wpiszę do książki indywidualną, imienną dedykację dla Ciebie.

Jeżeli masz ochotę spotkać się ze mną zapraszam na Bieg Rolnika.


O Biegu Rolnika

Bieg Rolnika to impreza biegowa w malowniczej scenerii pól uprawnych i terenów zielonych Gminy Zbrosławice na Górnym Śląsku. W ramach BIEGU ROLNIKA odbywają się biegi na dystansach: 10 km, oraz bieg na dystansie półmaratonu 21.097 km. Start i meta zawodów zlokalizowane są w miejscowości Kamieniec. Baza zawodów zlokalizowana jest na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II przy ul. Gliwickiej 6 w Kamieńcu. Biegacze mają do pokonania trasy o umiarkowanej skali trudności w większości wśród pól i terenów rolnych drogami polnymi i utwardzonymi, oraz po asfalcie.

Co, gdzie, kiedy?
Bieg odbędzie się w niedzielę, 3 września 2017 r.,
w miejscowości Kamieniec
.
Długość trasy biegowej wynosi 10km lub 21,0975 km. Długość trasy Nordic Walking 10km.

Trasa

Bieg na dystansie 10 km (Kamieniec, ul. Gliwicka 6 [START] – Łubki – Karchowice – Kamieniec, ul. Gliwicka 6 [META]),
Bieg na dystansie około 21 km (Kamieniec, ul. Gliwicka 6 [START] – Księży Las – Łubie -Jaśkowice – Karchowice – Kamieniec, ul. Gliwicka 6 [META]),
Marsz Nordic Walking na dystansie 10 km ( trasa identyczna z trasą biegu na 10 km)

Nawierzchnia trasy: asfalt, droga utwardzona, droga polna (zalecane obuwie do biegania w terenie, w przypadku półmaratonu zalecany mały plecak, lub bidon z wodą).

 

Dowiedź sie wiecej o biegu ...

Jeżeli masz ochotę się ze mną zobaczyć, przyjedź na 3 Bieg Rolnika. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o biegu, poznać jego historię i trasę to odwiedź oficjalną stronę biegu lub zajrzyj na jego FunPage: Bieg Rolnika.

Zapraszam serdecznie na spotkanie.

Odwiedź stronę organizatora biegu ->